Červenec 2009

[Mizím na 14 dní !! NEMAZAT !!]

24. července 2009 v 15:30 | WerOn[ii]čQa <3 |  Diary
NazdááreQ :) kiss.gif image by Salisko JaQ vyplývá z názvu článku-odjíždím !! Na 14 dní..to nwm jak přežiju,ale snad jo !! Snad jo,když bude hezky,to půjdem na kola,budu se moct koupat v bazénu,chodit do lesa..regular.gif image by Salisko Pokud nebude,tak bude sice nůda,ale tak beru si s sebou DVDéčka,věci na vyrábění-budu dělat šperky,na malování obrazů a vytváření různejch věciček :) Takže bych to mohla přežít !!Jo..jinak jedu na chatu,ale to určitě víte ptž letošní prázdniny trávim jenom na chatě xD !! Tohle k tomu nepatří,ale musim vám to říct xD Sedim u PC a za oknem je křoví a vchod do baráku a nějakej vadnej člověk a on stojí na schodech a má nějakou hůl a mlátí tim do křoví a prej:pojď sem,baci..baci xDD Hej já nemůžu !! !811! Doufám,že mě newidí,ptž já se chlemtám jak prase..xD No..tak zase zpět :) SBéčka ještě dneska oběhnu aby jste věděli,že tu nejsem..Takže pokud budete mít nějaký zápisi SB nebo něco takovýho prostě pro SB,tak se zapisuju teď !! !658! Tak..dneska už nic nepřidám,ptž chci aby jste si tohle přečetly a věděli,že tu nejsem !! Ježiši,já to bez vás nevydržim..14 dní..to je další půlka prázdnin fuč..cry-10.gif image by Salisko
Božéé..to znamená,že se vrátim až na druhej tejden v srpnu a pak už jenom stres,že bude zase škola..Ježiši já nechci,tohle nee !!! Jo..tudíž udělám diplomky za bleskovku až se vrátim :) No nic,tak čawkya nezapoměňte na mě :) <3 Miluju vás,moc !! ** !615!

73 kB

[Za bleskovku 1.6]

23. července 2009 v 21:17 | WerOn[ii]čQa <3 |  Diplomky

[Bleskovka č.4]

23. července 2009 v 18:44 | WerOn[ii]čQa <3 |  Bleskovky
1) Awů_Ůjo_O <3
2) Chutnají Ti olivy ?
3) Jaký máš názor na obrázek ?
4) Supeer..ptž takhle nějak jste mě mohli potkat v minulym žiwotě xDD
5) Jaký i/y napíšeš ve slově v_dět ?
6) Tvůj nej film ?
7) A celebrita ? Napiš maximálně dvě !!
8) Máš líbko/lide.cz ?
9) Pokud jsi SBéčko (pokud nejsi a chceš můžeš taky) napiš jakej tam máš nick :)
10) Co požaduješ na diplom ?
11) Vynasnažim se,ale stejně nebudou hezký xD
12) Awů_Ůjo_O <3

[Za hlásky]

23. července 2009 v 18:22 | WerOn[ii]čQa <3 |  Diplomky

[Jsem doma sama a docela si to užívám]

23. července 2009 v 18:14 | WerOn[ii]čQa <3 |  Diary
ČawííQ všicíí !! Jsem doma sama už od 11:30..brácha šel na rande !! Óó..jsme včera kecaly asi až do půl 2 do rána..hehe.gif picture by monuliq o vztazích a táák xD twl my dva..to je něco xD !! Jako je tam od 11:30 a ještě neni doma..co tam asi tak můžou dělat xD..máma je celá nesvá že o ničem neví..ví to všichni jenom ona ne xDD lol.gif picture by monuliq !! No..teď je tu tma jak kdyby bylo 9 večer takže musim svítit jinak nic newidim !! A teď začla bouřka takže počkejte musim se postarat o celej bejvák xD !! rofl.gif picture by monuliq HOTOVO !! ZABEZPEČENO !! xD Já vlastně newim co psát..dneska jsem strávila celej den na youtubku takže nwm co by jste chtěli slyšet..!! what.gif picture by monuliq Už je trochu vidět..Jo vim co vám řeknu..zdál se mi úplně hnusnej sen..wow.gif picture by monuliq že jsem neměla nohu a musela jsem nosit dřevěnou..ježišíí !! Bylo to jako opravdický,že jsem se divila když jsem vstala že mám nohu xD Ale fáákt jako..Brr..už víckrát nechci !! Ježiši..moje rodiče jsou nějaký veselý,jak kdyby přišli z doskošky xD Božee..!! Newim no..asi udělám bleskovku :P tada.gif picture by monuliq Paa !! !

[Kusovka 8.6.]

22. července 2009 v 15:14 | WerOn[ii]čQa <3 |  Kusovky

[Kusovka 8.5.]

22. července 2009 v 15:11 | WerOn[ii]čQa <3 |  Kusovky

[V celé své "kráse" xD]

22. července 2009 v 13:42 | WerOn[ii]čQa <3 |  Photos
Jsou hnusný,ale to už je jedno xD Creati-ve Jestli si všímáte nějakejch rozdílů,tak ano..Na nějakejch mám vyžehlený vlasy,na některejch ne..a ty na kterejch ne,bych nejradši zmačkala,spálila a zahrabala hluboko do země !!!!! A na některejch jsem ještě bez ofiny na některejch už mám new vlasy,sestřižený a ofinu :)

62 kB

[Tom a žába]

22. července 2009 v 13:25 | WerOn[ii]čQa <3 |  Vtipy
Tom jde do lesa a potká u rybníčka žábu, žába mu říká lidskou řečí: "Tomášku, polib mě." Tom: "Nee!" Žába prosí: "Tomášku, polib mě a něco dostaneš." Tomáš žábu políbí a ptá se: "A co dostanu?" "Ekzém, ekzém!"

[Koktavej a plešatej]

22. července 2009 v 13:23 | WerOn[ii]čQa <3 |  Vtipy
Jde koktavej a plešatej po ulici. Koktavej povídá tomu plešatýmu: "Ttto by mmmě zzajímalo, kolik dddáš zza holiče, hhhha hhha?!"
A ten plešatej mu povídá: "A mě by zajímalo, kolik ty dáš za telefon?"

[Nové brýle]

22. července 2009 v 13:22 | WerOn[ii]čQa <3 |  Vtipy
Jak se cítíte v nových brýlích?"
"Výborně. Najednou potkávám spousty známých, které jsem neviděl celé roky."

[Babička a dědeček zamlada]

22. července 2009 v 13:20 | WerOn[ii]čQa <3 |  Vtipy
Babička a dědeček mají výročí svatby. Dědeček povídá: "Babi, dáme si rande jako za mlada." "Dobře dědečku, tak zítra v 17,00 před kinem." Druhý den čeká dědeček v 17:00 před kinem a babička nikde, čeká do 17:30, do osmnácti a babička pořád nikde. Jde tedy domů. Doma sedí babička na gauči: "Babičko, víš, že jsme měli v sedmnáct hodin rande před kinem?" "Vím, ale naši mě nepustili."

[Eva a Vašek]

22. července 2009 v 13:16 | WerOn[ii]čQa <3 |  Vtipy
Víte, proč je v Česku nejprodávanějším CD Eva a Vašek? Protože si to důchodci neumí vypálit.

[Blondýna nakupuje]

22. července 2009 v 13:15 | WerOn[ii]čQa <3 |  Vtipy
Blondýna přijde v Německu do obchodu a říká: "Chtěla bych dvě baterie." Prodavačka se jí ptá: "Wie bitte?" Blondýna odpoví: "Nabité, ty tele."

[Blondýna a policajt]

22. července 2009 v 13:06 | WerOn[ii]čQa <3 |  Vtipy
Jde blondýna se psem po ulici, zastaví ji policista a povídá: "Slečno, jak to, že váš pes nemá košík." Blondýna: "Ale my nejdeme nakupovat." "Aha, promiňte, to jsem nevěděl," odpoví policista zamyšleně.

[Mozart a Čech]

22. července 2009 v 13:04 | WerOn[ii]čQa <3 |  Vtipy
"Kdo to byl Mozart"? ptá se paní učitelka. Zuzanka se přihlásí a řekne: "To byl prosím hudební skladatel". Paní učitelka se opět dětí zeptá: "Byl to Čech děti?" Přihlásí se Anetka a poví: "Néé paní učitelko, Čech byl fotbalista!"

[Mimčo-HaHaHa]

21. července 2009 v 21:48 | WerOn[ii]čQa <3 |  Videoklipy
Tak tohle si určitě pusťte..u toho se bude tlemit každej to vám garantuju !!

[Dobrá věc se podařila aneb líbí se mi co jsem vytvořila]

21. července 2009 v 20:26 | WerOn[ii]čQa <3 |  Diary
Rodino..dobrá věc se podařila !! biggrin.gif To je moje oblíbená hláška z jednoho filmu,ale úplně bezvadně to vystihuje !! Menu se mi povedlo..neni to sice úplně jak jsem to viděla ve svý hlavě,ale líbí se mi to..a hodně !! Mě se líbí to co jsem vytvořila já,to je poprvý v žiwotě a řekla bych že i naposled,ale to je jedno..jsem maximálně spokojená,líbí se mi to..Ještě by to chtělo ten dess ale na tom zase tak nelpim,ale brala bych ho všema 10.ti kdyby mi ho někdo udělal :) Jo,taky jsem ještě změnila písmo..velikost i způsob písma nebo jak to mám nazvat !! Asi to napíšu do horního volitelnýho boxu..SHÁNÍM DESS xD Jinak se ho stejně nedočkám,pokud někomu nenapíšu Newim..jdu přidávát bejbátka :) Čááw !! Obrázek “http://media.bigoo.ws/content/image/pixel_image/pixel_image_14.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://media.bigoo.ws/content/image/pixel_image/pixel_image_14.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Ještě P.S.umíte někdo vytvořit playlist na imeem.com ? Já to tam vůbec nechápu,tak kdyby jste mi někdo mohl poradit !! Díkes..Photobucket - Video and Image Hosting

[Rekonstrukce je asi hotová,nepovedená a hnusná a já..ehm..jdu něco dělat xD]

21. července 2009 v 19:08 | WerOn[ii]čQa <3 |  Diary
Aloháá :) Tak rekonstrukce se povedla i nepovedla..hodila jsem to do profilu,dala ikonky,přidala nějaký obrázky,ale neni to jak jsem chtěla..Pixelky jsem tam sice dala,ale zobrazovaly se jen u něčeho a ještě navíc skoro všechny divně..opravovala jsem to asi 15x že už se mě brácha ptal jestli jsem v pohodě xD tak jsem se na to vybodla !! biggrin-2.gif image by Enidta Ale ještě mě něco napadlo,tak to pak pozdějc zkusim,ale jinak myslim,že už můžete vidět hotovou,hnusnou a nepovedenou rekonstrukci,který si ani nikdo nevšimne,že to je vlastně rekonstrukce..Chci k tomu ještě přidat dess,ale to by musel bejt někdo tak obětavej,že by mi ho vytvořil no..A takovýho asi nenajdu,ptž si tenhle článek nejspíš nikdo ani nepřečte !! Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Nu..jdu ještě zkusit jednu věc s tim menu,pak oběhnu SBéčka a uvidí se..možná něco přidám,ale chci tu nechat jako první článek tenhle ptž jakmile to neni první nikdo si to nečte..a to si řikaj (některý..upozorňuju některý) SBéčka !! Ještě mě dusí pravidlama,že musim chodit na blog jejich aspoň 3x tejdně a že nemám psát obíhám (což jsem nikdy vživotě nenapsala) a další požadavky..přitom přesně to dělaj oni..jestli vůbec !!Takže uvidim..Neudělal by jste mi někdo ten dess ? A klikací ikonku ? :) Prosííííííííííííííííím <3 Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket No,tak já jdu něco dělat..půjdu na youtubko teď,pak nwm kouknu se jestli neni něco co bych vám sem šoupla,ale pokud u tohodle nebudou komentáře nic nepřidávám !!!!! Aby bylo jasno xD !! Jdu ještě něco zkusit u tý rekonstrukce...
Báááááj !! 1-7.gif image by Salisko
colorful.jpg color image by emo-love-emo

[REKONSTRUKCE]

21. července 2009 v 14:07 | WerOn[ii]čQa <3 |  Oznámení
Čauky !! happy-3.gif image by Salisko Sakra,nějak se mi to tu přestává líbit !! Ale nápad o založení nového blogu už mě opustila ptž bych to stejně udělala skoro stejně jako to mám teď tady a musela bych jet všecko odznova-články,návštěvnost i SBéčka..to nechi !! Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Vlastně newim jak to budu rekonstruovat xD ale chtěla bych změnit menu :) Dám menu do profilu abych tam měla i pixelky rúzný obrázky,hlavně SBéčka,ikonky a vůbec aby to bylo hezčí,veselejší..vždyť už to tak má dneska skoro každej že jo xD Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Takže jenom kdyby jste náhodou přišly a bylo to tu nějaký divný aby jste věděli co se děje :) Ale newim jestli se mi ta rekonstrukce podaří,takže možná z toho nebude nic a bude to dál "hnusný" podle mě..mě se to prostě takhle už nelíbí !! Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket No..uvidíme..jdu se do toho pustit a dneska večer se uvidí jestli rekonstrukce fakt bude nebo nebude..ptž jestli se mi to nebude dařit,tak to nechám bejt..ptž nejsem trpělivá a nemám na to nervy !! Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Tak mi držte palce..Zatim !! happy-3.gif image by Salisko