Duben 2009

Animace • Líbající kůň

29. dubna 2009 v 18:31 | WerOn[ii]čQa <3 |  Animace
obrázky a animace a gify

Tlusťoška na trampolíně

29. dubna 2009 v 18:27 | WerOn[ii]čQa <3 |  Obrázky a animace
Fat Woman 4

Řetězák # 0.5.

29. dubna 2009 v 18:21 | WerOn[ii]čQa <3 |  Řetězáky
Photobucket - Video and Image Hosting-Ahojíí -> Aujíí..
O tempo não pára-kolik je hodin???-> 18:19
-mas ted zrovna zizen??-> ee..
-mas fotak??-> joo..
icon_45.gif image by Salisko-mas mobil??-> jo..
-prisel ti dneska email??-> nwm..
thtelevision.gif image by Salisko-divala si se dneska na Telku?? -> momentálně xD..
study.gif image by spookys-graphix-tesis se az budes maturovat??-> ee..
-Nakupujes rada??-> strašně..
-Nakupujes casto??-> nwm co je často xD..
-stahujes si hudbu??-> jasán..
-mas dneska dobrej ,nebo spatney den??-> asi špatný myslim no..
-dostala jsi tenhle mesic pusu??-> ee..
.-chodis ted s nekym??-> ne..
32n.gif(133 b)-Mate auto??-> jo..
pacc-Mas zviratko??-> juu..:)..
-kdybys byla princezna??-> nebyla..
-mas mys k PC??-> ne asi xD..
-ctes ted knihu??-> joo..
Image Hosted by ImageShack.us.-chodis na neakej nastroj(hudebni)??-> ee..
35n.gif(135 b)-co si mela dneska k obedu?? -> nic..
-mas svuj vlastni comp?? ju..
-no jo..uz koncim..-> nOjO..xD..
Kdo ma pokracovat?? -> mě je to jednOo..

28.4.09 • 4603 Infolinka

28. dubna 2009 v 20:30 | WerOn[ii]čQa <3 |  Diary
Aujííííííííí...Takže hned na začátek..nwm co mám psát xD...Kdybych psala..byly by to samí moje pocity a smutný kecy..a takový bláboviny..a já vim že to vás nezajímá..Škola ušla..ikdyž byla debilní xDD..Ještě se nám s TereZzkou povedlo něco co jsme fakt chtělíí <3 ILY :*..A určo se nám to povede etě až budem chtít...:)..Odpoledne jsme si to nejvíCz dávali..ty výtlemy..twe hláška dne ?!!..TO JE SITUACE xDD..Úpe jsme si dali infolinku xD..pstě jí miluju..:*..Volali jsme jí asi 20x..furt prej: STÁLE VÁM NEROZUMÍM..CHCETE AKTIVOVAT NEBO INFORMACE..ŘEKNĚTE ANO NEBO NE xD..a pak nás úpe přepojili na opravdickou živou operátorku xD..jako tamto byl jenom automat xD..mnOo..jsme to típli jako..Teď se mi chce úpe strašně čůrat..asi to pustím xD..MnOo..ale jinak je to děs a hrůza a pstě..slíbili jsme si s TereZzkou dvě věci..a jsou hrozný..ale myslim že to uděláme..ale nemůžu vám to říct..už vidim ty přemlouvající komentáře a nedělej to..a BLA BLA BLA xD..to nee..Awe nebojte zatim se zabít nechci..ale v mé hlavě to je..v seznamu asi 3 ??..4 ??.. OMG..jsem vám neměla říkat co xD..Hele já už fakt musim..nebo se počůrám..AwoooOoooj <3..:**..


27.4.09 • Koupila jsem si knížku

27. dubna 2009 v 21:31 | WerOn[ii]čQa <3 |  Diary
ČauQíí..Bude to jen rychlovka..už je hodně hodin..teda pro moje rodiče..pro mě začal večer..ale to už je fuk..mnOo..určo vás to nezajímá xD..koukám se tu etě na NIC NEŽ PRAVDA takže mám chvilku na psaní :).. MnOo..ve škole nuda jako vždy..pak jsem měla etě výtvarku..twl úpe nejvíCz masakr..úplná ůiča..jako xD..nás vytáhla do lesáče..a pak až na bikrosku aby jsme si předkreslili jako prahu co uvidíme v dáááááááááli xD..OMG xD..a pak to budem dělat tuží..jako mám ráda výtvarku..baví mě..ale tohle nejvíCz voprůůz..jste nezažili xD..Tudíž jsem nestihla jednu podstatnou věc..ale to je vedlejší :)..MnOo..jsem úpe smutná ptž mi BFF řekla že se bude stěhovat na Žižkov..jako..OMG..úpe daleko..ale aspoň že semnou tady dochodí školu..a pak spolu potáhnem..TO JE TAJNÝ :)..ale budem pstě spoluu..:*..A nikdy se nerozdělíme..MILUJ JÍÍ <3 TereZzku mojíí nejlepčíííí..:**...MnOo..pak jsem šla s berůů mojí ven..jak jinak xD..musela jsem jít nakoupit..máma zavolala xD..ale koupila jsem si knížku..na konci článku foto..:).. mnOo..jinak GOOD :)).. jestli si vzpomenu na něco co jsem vám zapomněla napsat tak etě dopíšu..ale teď už musím fáákt jíít :** !!.. MucQáám Vás úpe všecky..ILY 4EWER :-**...
A foto..↓↓Btw. na tu knížku jsem měla referát xD..mnOo..našla jsem si to na internetu a naučila nazpaměť xD..mnOo..tak aspoň si jí teď fakt přečtu xD..

26.4.09 • Domácí úkol na sloh

26. dubna 2009 v 17:57 | WerOn[ii]čQa <3 |  Diary
Čau bobcíí... Dostali jsme za úkol napsat úvahu na téma "Čím chci být a proč ?" mnOo..já ještě nejsem úplně rozhodnutá co chci dělat..vlastně to ani newím..ale tak musela jsem něco napsat xD..tak mě napadlo,že vám to moje "dílo" napíšu xD... 333.gif picture by Enidta mnOo..jako není to nic moc..takže jestli čekáte dílo od nějakýho spisovatele jste na omylu..VELKÝM xD... Takže:

Úvaha "Čím chci být a proč ? " :
Už od dětství máme každý nějaký sen čím bychom chtěli být a proč,ale postupem času se náš sen mění. Já už jsem od dětství chtěla být malířkou,ostatně bez tužky a papíru jste mě neviděli,ale teď už pomalu chápu,že umím i jiné věci než si jen malovat,vždyť to může být mím koníčkem. Je mi 14 let,nejsem sice pevně rozhodnutá co bych chtěla celý život dělat,čemu se věnovat,ale nejspíš zůstanu u toho co mě baví,bavit nepřestává a doufám,že bavit nepřestane.
Každý z nás by si měl jít za svým cílem a taky vědět co chce a čeho chce dosáhnout.Pro mě je nejdůležitější podpora rodiny,aby věděli co se mi líbí nebo čeho jsem dosáhla. Moc bych chtěla dosáhnout svého cíle,ikdyž jich mám víc.
Chtěla bych být fotografkou nebo kadeřnicí.Rozhodně mě moje touhy táhnou spíše na fotografku,ale fotografování může být také mým koníčkem,ale povolání kadeřnice mě uživí víc a na delší dobu.Takže budu spíše kadeřnicí.Chtěla bych dosáhnout výsledků,že by se moje účesy třeba objevovaly na přehlídkách nebo při profesionálním focení. Už odmala jsem ráda česala ostatní a vymýšlela jim různé "umělecké" kreace na hlavách. Přeci jen být kadeřnicí je také nějaké to umění,takže bych se s umělci a hlavně s focením mohla setkávat.
Doufám že svého cíle a snu dosáhnu a když ne,tak budu aspoň dělat něco co mě bude trošičku naplňovat a bavit.

MnOo..tak newim no xD... http://br.geocities.com/miniuteissg/STYLEGIRL_miniu_149.gif jak myslíte vy..Newim jestli tam je zrovna hodně úvah proč tím chci být..spíš nějaký vedlejší kecy mnOo xD..ale musím říct,že se mi ta práce dcl líbí :*.. Prosíím..přečtěte si to !! .. a napište mi komentář..!!..Kujůů mOoc.. MVMR :* laugh-1.gif laugh picture by sadistic_vamp AwůůŮůůj..!!..

Avatary • Music

26. dubna 2009 v 16:45 | WerOn[ii]čQa <3 |  Avatary
music avatarmusic avatar 2AvatarMusic = feeling103.gif107.gif
102.pngth_msndollzu_1374635014.gifPhotobucket - Video and Image Hostingmusic note heartmusicMusic Is Lifemusic lovemusicequalslife.gif music picture by spanky_777

Animace • Promyšlený systém

24. dubna 2009 v 13:51 | WerOn[ii]čQa <3 |  Animace

22.4.09 • Gayové na nákupech

22. dubna 2009 v 19:17 | WerOn[ii]čQa <3 |  Diary
Čawíí kolomambi xD !615! TaQ jaQ se máte coO ???! Já celkem fájn jaQo..jen mě sere že jdu zejtra zaséé dO školy mnOo__:( Creati-ve Dneska jsme měli totiž jenOm 4 hodiny..a z toho jsme se učili jen jednu exclamationexclamation druhou jsme byli na PC a paQ jsme byli u 9.B a dvě hodiny jsme čučeli na TV na nějaQej film !! mnOo_Teď jsem se vrátila ze Zličína..jsme pstě najednou šli nakupovat mnO...úpe nejvíCz my DVĚ !615! v kabince xDD jako byli jsme tam třičtvrtě hodiny a málem nám tam vlezla nějaká babka..která nám pak zaterasila dveře takže jsme se nemOhli jaQo dostat ven mnOo..xD i_0716.gif image by Lowinka a nakonec jsme si koupili takový stejný kalhotO-leGíny mnOo..sice mi ukradla ty co jsem chtěla já takže jsem si musela koupit jiný takový míň vytahaný..ale cwO no..taQ pstě mi je ukradla xDD to newA :P mnOo..a hotovO xD asi půjdem zejtra a vpáteQ zase xD *LOL* mnOo..čučim na Ulici..pak bude COMEBACK nOo a paQ si budu muset udělat úkOly..a asi se naučit..ptž od 14:00 do 19:00 jsem byla pryč..a úpe jsem se na všechnO vybOdla..takže maZéCc... 2m2esdl.gif image by Lowinka taQže se mějte..teď fakt nwm jestli už jsem vás dnesQa obíhala..takže vás jdu ještě oběhnout a PAPÉÉÉÉÉÉÉÉÉC__superman

P.S.HLASUJTE V ANKETĚ :**

Řetězák # 0.4.

19. dubna 2009 v 17:47 | WerOn[ii]čQa <3 |  Řetězáky
Co si naposled poslouchal/a? - Jonas Brothers-SOS
Co si komu naposled napsal/a? (icq?) - nz xD
Komu si naposled vynadal/a a proč? - mámě,že mi hrabe ve věcech xDD
Kdy ses naposled zranil/a? - dneskáá xD
heart-5.gif heart image by Enidta Komu a kdy si naposled dal/a pusu? - v pátek,mámě xD
A kdy a komu si naposled řekla že ho/ji miluješ? - v pátek,Míše a Móně
thblinkingmoney.gif image by Salisko Kdy si dostal/a kapesné? - už nedostávám
icon_45.gif image by Salisko Kdo ti naposled volal? - mamka
Co si naposled jedl/a? - jogurt
A pil/a? - fantu
Kde si naposled byl/a? - na chatě
cring Kdy si naposled brečel/a? - včera
:tel Na co ses naposled díval/a? (myšleno TV :D) - Týtý
tharrows.gif image by Salisko a předáš to jako komu? - to je fůůk..pstě komu se bude chtít :))

Úvahy

17. dubna 2009 v 18:02 | WerOn[ii]čQa <3 |  Vtipy
-Když je průduškový čaj na průdušky, ledvinový čaj na ledviny,na co je potom pytlíkový čaj?
-Když plavání zeštíhluje, co dělají velryby špatně?
-Když se kukuřičný olej dělá z kukuřic,jak je to potom s dětským olejíčkem?
-Když super-lepidlo lepí všechno,proč ne vnitřek tuby?
-Proč se člověk musí na návštěvu k jasnovidce objednat?
-Proč se citrónová limonáda skládá většinou z příměsí, zatímco přípravek na nádobí obsahuje pravou citrónovou šťávu?
-Termoska drží v zimě teplo a v létě chlad. Odkud ví, kdy je léto a kdy je zima?
-Proč má benzinka otevřená 24 hodin denně na dveřích zámek?
-Proč se ve Státech používají při popravách tzv. smrtící injekcí sterilní jehly a stříkačky?
-Jak se dostane řidič sněžného pluhu ráno do práce?
-Když jsou černé skříňky v letadle nezničitelné, proč se celé letadlo nestaví z tohoto materiálu?
-Ruští neurologové objevili nerv evidentně spojující lidské oko a lidsky zadek. Důkazem pro tento unikátní objev byl pokus s pacientem. Dotyčný byl nejprve bodnut jehlou do zadku a okamžitě se rozplakal,následně byl toutéž jehlou bodnut do oka a hned nato se pos ....
-A poslední zamyšlení: Dobrá nálada nevyřeší všechny vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet !!!

[ ZdrOoy] IN__

Nápisy 5

16. dubna 2009 v 16:48 | WerOn[ii]čQa <3 |  Animace

14.4.09 • Blog se opět plně rozjíždí

14. dubna 2009 v 16:16 | WerOn[ii]čQa <3 |  Oznámení
nota Ne-Yo-Mad *iN lOwE* :* Supríí_ale posmutnělá Tričko+fusky spodní prádlo.. koruna Až na nejlepčíí kámoše_je NESNÁŠIM !! Nic NicNic online.gif image by spookys-graphix Online

Čaw_2m2esdl.gif image by Lowinka Po dlouhý době píšu co ??! xD To víte..nO__Ale rozhodla jsem se bloG zase na plný koule rozjet..ptž mě zase začal brát a už se mi stejskaloo :P yes.gif image by Salisko Fáákt jsem na blogu závislá jsem zjistila mnOo :) Tak jakoo doufám že vás to potěší_že nebudete zklamaný a nadávat xD xoxo Jinak ve škole úpe nejvíCz mazééc_sice se něco nepovedlo ale to tu rozebírat nechci__s tímhle se fakt svěřim jen nejlepčíí kamíí :* jak to tak býváá :* !615!!615! ale jinak pstě supéérzní..dali jsme se úpe dohromady jedna parta já kamí a nej kámoš jako když jsme byli malíí a další supéérzní věci ve škole dneska nOo__:) Sice když jsme dneska přišli do školy tak visela černá vlajka :O umřela hospodářka no...bylo jí 46 a měla mrtvici a už to bylo mnOo__je to smutný thawake-1.gif image by Salisko ale jako ne že by mě to nějak pstě chytlo..žádnej vztah jsem k ní neměla..takže mi to bylo akosi jedno_ale je to pstě HORZNÝ a SMUTNÝ mnOo__ Takže dneska možná etě půjdu ven..takže s tim blogem začneme spíš od zejtřka joOo ?? ptž nwm jestli dneska ještě něco stihnu :P Táák zatíím PááČíííííííčéééQq__

7.4.09 • Zdál se mi krásný sen

7. dubna 2009 v 14:45 | WerOn[ii]čQa <3 |  Diary
NaZzdááreQ bEjBátQáá___ Obrázek “http://godzil.free.fr/flo/Toutechou.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
...Je to tak xP Zdál se mi sen_moCz kráásný sen :* Newím jestli vám to mám písAt_je to totiž divný takový..mno ale NÉé divný..no já nwm..pstě krásnéÉj sen s jednim nejmenovanym :P Úpe celej den jsem na to myslela_nejlepší že jsem si to vždycky přála aby se mi to zdálOo xD to já když si lehnu tak pak vždycky řikám: ať se mi zdá... ať se mi zdá... ## Stejně by jste se mi smáli a kecali že jsem asi blbá nebO cwo_takže vám to sem psát NEBUDŮů__Bude to v mé hlavě..a nikdy na TO nezapomenůůŮů někam si to zapíšůů :) ZaloŽím si DENÍK xDD Musim to mít někde na památku pstĚ :P

Dneska ve schOol úpe GOOD :) Mazec fakt xD a taky už mám teď KONEČNĚ od školy POKOOJ :P ptž zejtra jedem se školou na koncíík myslím že tam budou hrát i CHINASKI a pak etě někdo_už nwm..program jsem někde zahodila xDD mno..A pak už jsou práázkýý..Sjúúúúper__BEZVÁá

Teď šla máma na ANděla za nějakou kámoškou a přijde až večer fáty takýý a brácha asi až za hoďku__Emmm BezváÁá a možná půůjdU ven :) chci ptž je tam kráásně úžasně a nemusim se učííT Ale TereZzka mi řekla že nemůže..jsem jí volala mnO..ale snad PřijdÉé Abych nezapomněla__Mám se SQĚLÉÉ xDD a koukám se na nějakej trošku ulítlej a podivnej seriál co dávají v HŘIŠTĚ 7..opakujou na Čt 2 :P

JE HUMUSNEJ PODOVÍN__ to nepochopíteE ## ale já si tO sem muselA napsaTt
MějtE se žŮžOo__třEba jAko jáÁá xDD :PP Čáááááááááááááááw